Yüksek Kalite Standartları

 

Hakkımızda

2003 yılında sanayi dünyasına katılan ALTA Yedek Parça ve Kalıp San. Tic. A.Ş.; BURSA Organize Sanayi Bölgesinde toplam alanı 21,500 m² kapalı alan 9000 m² ‘de, yaklaşık 260 personeli ile sac parça imalatı, kaynak ve montaj hatları, tel ve boru bükme, kalıp imalatı ve tasarım faaliyetleri yürüterek otomotiv sanayine hizmet vermektedir.

ALTA , ISO / TS 16949 / TS 14001 / Ford Q1 sertifikalı bir firmadır ve üretim sürecinin her adımında yüksek kalite standartlarının sağlanması için denetleme prosedürlerini uygulamaktadır.

VİZYONUMUZ

Sac, tel, boru formlama ve kaynaklı birleştirmeler konusunda başta otomotiv sektörü olmak üzere Türkiye’ nin önder firması olmak.

MİSYONUMUZ

* Sac ve metal formlama, kalıp tasarımı ve üretimi
* Metal şekillendirme (sac, tel, boru, profil) ve birleştirme (kaynak, perçin, montaj vb) işlemleriyle parça, alt sistem, sistem üretimi.
* Metal kaplama ve boyama prosesleri

 
 

 

  • "Suspendisse laoreet convallis ultricies. In facilisis erat nibh, vitae venenatis quam malesuada vel. Nunc ultricies libero et ultrices venenatis. Nulla varius egestas ultrices. Nulla a tempus lacus, sit amet iaculis odio."

  • "Laoreet suspendisse convallis ultricies. In facilisis erat nibh, vitae venenatis quam malesuada vel. Nunc ultricies libero et ultrices venenatis. Nulla varius egestas ultrices. Nulla a tempus lacus, sit amet odio iaculis."

Yerleşkelerimiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim

 

Popular

Adres

Merkez

Işıktepe OSB.Ormanlar Cad.No:3 Nilüfer BURSA TÜRKİYE

 

Telephone : +90 224 241 50 00 FAX : +90 224 243 21 12 E-mail : info@altametal.com.tr

Bize yazın